Vyhľadávanie na stránke

Cvičenie EFEKT


OBJEDNAŤ DVD

V roku 1994 som sa zoznámila s kalanetikou, cvičebnou zostavou podľa Američanky Callan Pincneyovej. V tom istom roku som sa stala cvičiteľkou tohto cvičebného programu a o rok neskôr som ho popri redaktorskej práci propagovala aj cez mestskú televíziu TV Naša a Infokanál Kabel plus.

V roku 1996 po návšteve USA som zostavila vlastný cvičebný program so špeciálnou hudbou, určený na rýchlejšie zdokonaľovanie postavy pre ženy aj pre mužov každej vekovej a váhovej kategórie. Toto cvičenie som niekoľko rokov s úspechom šírila jednak medzi košickými záujemcami prostredníctvom priameho osobného kontaktu, jednak pre celé Slovensko v každodenných pravidelných cvičebných blokoch v rámci relácie Štúdio JOJ a dvojmesačne v článkoch pre odborný časopis Dieťa nielen pre rodičov, ako aj iných súčasných magazínoch a časopisoch ako Eva, Ema, wellness, Cosmopolitan a iné Tak isto som viedla aj rubriku pre tehotné ženy.

Súčasná podoba cvičenia pod názvom EFEKT obsahuje 7 druhov cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha. Najdôveryhodnejším dôkazom toho je fakt, že ja som toto cvičenie neprerušila ani počas môjho druhého tehotenstva.

Toto cvičenie nielen vyskúšali, ale aj odporúčajú:

  • Prim. MUDr. Ľudmila Homindová, ortopéd a ortopedický protetik
  • MUDr. Ladislav Saksun, PhD., gynekológ
  • Jaroslav Horváth, majster sveta v kulturistike
  • Roman Volák, majster sveta v kickboxe

Vďaka svojím znalostiam a skúsenostiam nielen z oblasti športu, ale aj z bývalých profesií (reklamný podnik ERPO, podnik zahraničného obchodu OMNIA Bratislava, cestovné kancelárie OROSTOUR a TRGOTOUR, modelingová agentúra JANUSZ Mníchov, umelecká agentúra STAFF, redakcie televíznych a rozhlasových staníc TV JOJ, Markíza, TV NAŠA, INFOKANÁL, Rádio KIKS a Rádio REGINA) už niekoľko rokov s úspechom organizujem športové, rekondičné, redukčné a relaxačné víkendové pobyty v Tatrách a týždenné pobyty v Chorvátsku. Na víkendy pravidelne pozývam kvalifikovaných odborníkov z oblasti masáží, jogy, aerobiku, spoločenských a latinskoamerických tancov, bojových umení, kozmetiky a zdravého štýlu života.

„Cvičenie EFEKT“

Z rôznych druhov cvičení som vybrala tie najšpecifickejšie a najlepšie ktoré okamžite spevňujú svalstvo celého tela, odbúravajú prebytočný tuk a nezaťažujú kĺby a chrbticu.

Tak sa ku cvičeniu založenom v základe na kalanetike postupne pridali aj nasledujúce prvky:
aerobic, tea-bo, posilňovanie s vlastnou váhou, joga, strečing.

„Vďaka tomuto cvičeniu mám aj po dvoch deťoch stále pevnú postavu !“

Vyskúšajte sami na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.

EFEKT je zmes siedmich druhov dynamických cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha.

Zakladateľkou tohto cvičenia je košičanka Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka s 20. ročnou praxou. Toto cvičenie odporúča ortopéd, ženský lekár, psychológ a profesionáli z oblasti športu.


OBJEDNAŤ DVD
 
 
 
Zora