Vyhľadávanie na stránke

Osobná zostava

Moja zostava obsahuje:

  • cvičenie EFEKT ktoré pracuje priamo do hĺbky svalstva a stačí len 10 minút denne na dosiahnutie želaného efektu,
  • popis technológie založenej na odblokovaní glukagonu-hormónu ktorého úlohou je veľmi rýchle spaľovanie prebytočných tukov.

Tento hormón sa v dôsledku zmeny v chemickom a potravinárskom priemysle skoro u každého zablokoval a tak nespĺňa svoju funkciu. Špeciálnou úpravou stravy sa dá znova naštartovať bez zdravotných rizík . V mojom programe sa zaoberáme hlavne sacharidmi a ich účinkami na organizmus.

  • tabuľku potravin - veľmi jednoduché a presne vypočítanie hodnoty potravin rôznych skupín,
  • jedálniček - ktorý je zostavený tak aby klient za žiadnych okolnosti nikdy nebol hladný a nemusel sa stresovať s presným dodržiavaním času jedenia,
  • zostava ma 4 fázy úpravy stravy a po jej dodržaní sa za 6 týždňov dostaví želaný cieľ klienta. Moje štatistiky dokazujú že až 90% klientov za 6 týždňov zhodí v priemere až 10 kíl.

Vedľajšie účinky sú len pozitívne ako viac energie, žiadne bolesti hlavy, lepši spánok, rýchlejšie reakcie, žiadne bolesti chrbta či krčnej chrbtice, celková lepšia psychická a fyzická kondícia a hlavne veľká radosť zo seba.

AKO VÁM MOŽE ZORIN PROGRAM ZMENIŤ ŽIVOT!

Výpovede klientov:

Barbora Janečková 17 rokov, študentka:
Zlepšilo sa mi sebavedomie , cítim sa oveľa lepšie a zmenila sa aj moja postava. Za 6 týždňov som schudla 7 kíl a 16,5 cm z pásu!
Cholesterol sa mi znížil z 7,2 na 5,6!!!!

Elena Poláková 60 rokov, dôchodkyňa:
Zora mi zmenila život. Z jedného dňa na druhý som prestala byť závislá na sladkostiach. Zlepšilo sa všetko: životná energia, diabetes z 8,6 na 4,41. Váha z 93 na 82 kg. Cítim sa perfektne. Zora je proste JEDNIČKA!!!

Michaela Polovková 34 rokov, zdravotná sestra:
Po cvičení a tejto službe sa cítim veľmi dobre. Som spokojná s úbytkom hmotnosti až 9 kíl za 6 týždňov,a 10 cm z obvodu chrbta , čo sa mi doeraz nikdy nepodarilo žiadnymi diétami. Zmenila sa moja životospráva, už to nie je prejedanie sa. Veľmi pekne ďakujem.

Monika Mižičová 25 rokov, študentka:
Zmenilo sa veľmi veľa. Získala som väčšiu sebadôveru hlavne preto že sa zmenila moja postava.
Oblečiem si veci, ktoré som držala v skrini pekných pár rokov. Mám oveľa viac energie. Pevnejšie svalstvo je úplne úžasné. Cítim sa krajšia a to je základ!

Katka  a Jozef Patlevičovci:
Zorke sme veľmi vďační.Šli sme do toho spolu s manželom a za 4 mesiace sa nám život aj telá zmenili k lepšiemu. Obidvaja sme schudli po 10 kíl  a čo je najlepšie , že sa to nevrátilo späť.Vieme sa lepšie hýbať a po zdravotnej stránke je to úplne iné ako predtým.Vrelá vďaka že sme to vyskúšali a sme nadmieru spokojní.

Eva S.:
V priebehu 6 týždňov sa mi podarilo zhodiť 8 kíl čo ma veľmi prekvapilo , lebo som necítila hlad.
Naďalej dojčím svoju dcérku , čo som si myslela že nebude možné.Mám viac energie a z každej strany dostávam komplimenty, čo ma motivuje ďalej.

Eva 29 rokov:
Po programe sa mi zmenili stravovacie navyky, nemam viac zaludocne problemy a nemusim uz brat lieky.Este nikdy som nedala dole tolko centimetrov.Nemusela som sa absolutne obmedzovat . Pred tym som neznasala cvicenie a teraz bez svjich 10 minut som uz nesvoja.Konecne sa citim stihla, pekna  a je to super pocit ked mi to potvrdi moje okolie . Zmenila som konfekcne cislo z XXL na L!!!!

Lucia 32 rokov, obchodný konzultant, 12.4.2013:
Po programe som úplne zmenila stravovacie návyky. Mám skvelý pocit zo seba a väčšie sebavedomie. Cítim sa viac šťastná  pri pohľade do zrkadla, predsa len o 10 cm menej  s pásu a bokov je obrovský úspech. Vrelo odporúčam každému , lebo to stojí za to všetko úsilie ktoré pre seba spravíme.

Jana Kateržabeková, 48 rokov, zdravotná sestra, 16.5.2013:
Som veľmi spokojná s celkovým prístupom ku mne ako ku klientke.Konečne som dostala kompletné a skutočné informácie o sacharidoch a ich vplyve na telo.
Cítim sa skvelo sebavedome a zdravo. Okrem toho že som schudla 10 kíl tak pás mám o 17 cm užší ako predtým. 

Jana M., 24.5.2013:
Velmi mi pomahali návštevy u Vás, aj keď mojou vzdialenosťou od Košíc to bolo niekedy komplikované, ale ked sa chce všetko sa dá. Pri svojich 176 cm som vážila 78 kg, ale videla som, že keď niečo nezmením v svojom stravovaní tak to pôjde už len hore a tak som to chcela stopnuť čím skôr. Bola som s Vami v kontakte cca pred 10 rokmi,tak som Vás opäť kontaktovala a urobila som veľmi veľmi dobre. Zhodila som 12 kg bez nejakých triznivých diet /som ich odporca/ bez hladovania proste super. Cítim sa oveľa lepšie, ľahšie, viac vládzem.... Aj okolie si všimlo zmenu a veľmi dobre mi to padne, ked má pochvália. Naučili ste ma správe sa stravovať, ako vylučit sacharidy a proste veci o stravovaní, ktoré mi neboli jasné. Ďakujem Vám pekne.

 
 
 
Zora