Barion Pixel
+421 907 09 09 11
zora@zora.sk

https://www.youtube.com/watch?v=uPdKYRqDbF4&ab_channel=ZoraOchodnick%C3%A1
GOLDEN COLLAGEN

Ostaňme s pružnými kĺbmi bez bolesti a mladistvým výzorom

Dajte zbohom trápeniu z nedostatku kolagénu, ktorým vaše telo trpí každú sekundu. Kombinácia rybieho kolagénu s kyselinou hyalúronovou a vitamínom C bez prídavných sladidiel a umelých prísad je balzamom pre vaše kĺby, chrupavky a šľachy, vrátane vašej pleti, vlasov a nechtov.


OBJEDNAŤ KOLAGÉN

SLOVENSKÝ KOLAGÉN

Prečo môj kolagén

GOLDEN COLLAGEN je mnou schválený rybí kolagén, ktorý je vyrobený na Slovensku, je obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a jedinečné prírodné sladidlo Stévia bez nepríjemnej pachute. Prírodná pomarančová príchuť dodáva nápoju lahodnosť. Neobsahuje cukor ani umelé sladidlá ani konzervačné a iné škodlivé látky. Kolagén je vhodný aj pre diabetikov a alergikov. Práškovú formu som vybrala hlavne preto, že nepotrebuje žiadne konzervanty, ako napríklad tekutá forma, či tobolková a je najdlhšie trvanlivá.

Kolagén je prírodnou súčasťou pokožky a tvorí jej až 70%. Pôsobí zvnútra aj na vonkajšie časti tela.


shape
shape
čo vám ponúkam

Prečomôj kolagén

GOLDEN COLLAGEN je mnou schválený rybí kolagén, ktorý je vyrobený na Slovensku, je obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a jedinečné prírodné sladidlo Stévia bez nepríjemnej pachute. Prírodná pomarančová príchuť dodáva nápoju lahodnosť. Neobsahuje cukor ani umelé sladidlá ani konzervačné a iné škodlivé látky. Kolagén je vhodný aj pre diabetikov a alergikov.

Práškovú formu som vybrala hlavne preto, že nepotrebuje žiadne konzervanty, ako napríklad tekutá forma, či tobolková a je najdlhšie trvanlivá.

shape

BENEFITY KOLAGÉNU

Pravidelným užívaním sa dosahujú nasledujúce účinky:

pomáha udržať elasticitu pokožky a spomaľuje proces starnutia

posilňuje imunitný systém

odstraňuje existujúce vrásky a strie

posilňuje nechty a vlasy

ochraňuje kosti od poškodenia, vyživuje chrupavky a kĺby

regeneruje tkanivo, redukuje kŕče, rieši problémy so žilami a bolesti kĺbov

napráva imunitný systém a kožné problémy ako je celulitída, psoriáza či ekzém.

JE TO VO VAŠICH RUKÁCH

Telo je váš sluha a nie váš pán

Volám sa Zora Ochodnická mám 55 rokov a som motivačnou trénerkou a výživovou poradkyňou už viac ako 25 rokov. Pomohla som mnohým ľuďom získať späť ich fyzickú a psychickú rovnováhu, ale aj zhodiť zbytočné kilá. Spolupracovala som so známymi hercami, spevákmi, politikmi a úspešnými podnikateľmi nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

V posledných rokoch sa venuje veľká pozornosť kolagénu a kyseline hyaluronovej, ktorých stratou po 25 roku života , začína pokožka starnúť, neskôr vypadávať vlasy a lámať nechty a ešte aby toho nebolo dosť, tak šľachy a väzivá už prestávajú byť také elastické a tak začínajú prvé príznaky artritídy či artrózy. Všetko je to bolestivé a nepríjemné.


Roky som užívala rôzne typy kolagénu , či želatíny, ale nikdy som nebola spokojná so zložením. Vždy tam boli látky, ktoré nejakým spôsobom poškodzovali telo. Ja si veľmi potrpím na to , čo dám do svojho tela. A tak som hľadala ten najúčinnejší a najlepší produkt na všetky spomínané neduhy a konečne som ho našla. Kombinácia rybieho kolagénu s kyselinou hyalúronovou bez prídavkov sladidiel , či iných nepotrebných látok je zázrakom a balzamom nie len pre celé telo ale aj pleť, vlasy a nechty.

Zhruba po troch týždňoch užívania tohto produktu mi prestali praskať kolená a po dvoch mesiacoch som konečne mohla hýbať pravým ramenom, ktoré som mala už roky stuhnuté a po väčšom tréningu vždy aj zapálené. No a o pleti ani nehovorím. To už vidíte na mne sami.

shape
HODNOTENIA

Čo o mojom kolagéne povedali iní

OBJEDNAŤ KOLAGÉN
https://www.zora.sk/wp-content/uploads/2022/04/video-referencia.mp4
5/5
Ahoj Zorka, posielam ti spätnú väzbu na tvoj úžasný kolagén. Nakoľko ho pravidelne posielam svojej dcere do Brna, tak po dlhom prehováraní to naučila piť aj svojho priateľa. Neustále sťažoval na bolesti kolien a vyskušal už všetko možné aj nemožné nakoniec sa NECHAL SA UKECAŤ. Musím povedať že toľko chvály od chlapa som ešte nepočula…
Renáta C.

Zobraziť celú referenciu

5/5
Dlhodobo som sa trápila z kožným problémom, vraj je to psoriáza. Skúšala som diéty, rôzne masti, aj drahé, ale všetko sa len zhoršovalo. Boleli ma aj kolená a kĺby a vstávala som unavená. Hneď ako som začala brať Váš kolagén, zhruba po dvoch týždňoch som zaregistrovala výborný pocit, bolesti zmizli, ale najväčšia výhra bola, že po škaredých fľakoch nezostalo ani stopy. Som Vám nesmierne vďačná, že ste ma zbavili trápenia DAKUJEM, ŽE STE.
Valika Č.
5/5
Ako prvé môžem potvrdiť, že som mal rôzne problémy, o ktorých som netušil, že ich príčinou je nedostatok kolagénu v organizme.
Konkrétne sa jednalo o občasné kŕče v lýtkach , o lámanie nechtov, o bolesti šliach v kĺboch kolien, o začínajúcej bolesti bedrových kĺbov, bol som značne unavený ….
Peter K.

Zobraziť celú referenciu

5/5
Produkt sa mi veľmi páči a keďže mám 25 rokov viditeľné zmeny som nezachytila, ale pocitové áno a samozrejme som išla aj na merania k môjmu známemu v Košiciach, ktorý pracuje vo Vitare centre v Košiciach. Urobil mi merania a výsledky boli úchvatné. V podstate mi povedal, že som omladla. Moje ph bolo vynikajúce 7,4ph čo je dokonalé a aj ostatné hodnoty v tele sa mi zlepšili. Tento produkt som kúpila aj mamke a jej sa tiež veľmi páči a chce ďalší lebo sa cíti veľmi dobre.
Simona S.
5/5
Tvoj kolagén som prvý krát kúpila svojmu ockovi asi pred 2 rokmi. Potom si ho nejakú dobu kupoval sám. No po čase prestal, lebo sa mu zdal „drahý“. Začal si kupovať kadečo z lekární a rôznych iných zdrojov, ale vlastne bez výsledku (boleli ho ramená – kĺby – a tiež kolená). No a naposledy, kde som ho bola navštíviť, mi povedal: „Keď budeš zas objednávať kolagén od tej Košičanky :), objednaj aj mne. Zo všetkého, čo som vyskúšal, fungoval len ten.“ Mimochodom, Tvoj kolagén si už kupuje aj moja sestra a povedala mi, že tiež vyskúšala aj iné, a že jedine po Tvojom jej nie je ťažko od žalúdka. Tak ďakujem, že sa staráš o naše zdravie s takým vynikajúcim produktom :).
Martina R.
5/5
Kolagén od Zorky berieme spolu s kolegyňami a zaregistrovali sme oveľa vypnutejšiu pleť, prestali nám vŕzgať kolená.
Osobne užívam Zorkin kolagén už rok a je to veľmi chutný nápoj a pretože je tam aj vitamín C , choroby sa skoro vôbec neobjavujú. Pred tým som užívala kolagén v tabletách ale forma prášku rozpustného vo vode je oveľa efektívnejšia a rýchlejšie sa vstrebáva.
Čo je fantastické , že má výbornú pomarančovú chuť a neobsahuje éčka.
Lenka T.
5/5
“Pobolievali ma kĺby a lakte, preto som začala užívať kolagén od konkurencie,pomohol, teda účinok sa dostavil, ale bol to prášok bez chuti.
Náhodou som na internete videla reklamu na GOLDEN COLLAGEN ZORA OCHODNICKA,hneď som ho vyskúšala a bola som milo prekvapená, príjemná chuť, samozrejme účinok kolagenu sa dostavil a hlavne je lacnejší ako ten od konkurencie.
Iveta N.
5/5
S Golden Collagenom som veľmi spokojná. Pôvodne som si ho kúpila, kvôli bolestiam kolena. Ale ako píše Zorka je pre zdravie a krásu. Moja pleť sa zlepšila je hebká a najväčší prínos pre moju pleť je strata pigmentových škvŕn.
Marika N.
výsledky

Golden Collagen

Nie je kolagén ako kolagén. Vyberte si ten správny pre optimálne výsledky.


FAKTY

Kolagén a naše telo

Ako vekom strácame kolagén vpokožke?


získajte aj vy

Recept na zdravie a krásu

Dosiahnite skvelé a viditeľné výsledky aj vy! Objednajte si GOLDEN COLLAGEN s kyselinou hyalúronovou a vitamínom C bez chémie, umelých sladidiel a farbív. 

kolagen-slovensky-vyrobok

*Balenie obsahuje 40 dávok

OBJEDNAŤ KOLAGÉN
01

Self Development

Coaching for you if you want harmony in your life and are ready to work on important areas, change habits.

LEARN MORE
02

Work & Life Balance

Coaching for you if you want harmony in your life and are ready to work on important areas, change habits.

LEARN MORE
03

Career Consulting

Coaching for you if you want harmony in your life and are ready to work on important areas, change habits.

LEARN MORE
on your way to success

I Help People Understand
Such Issues Like…

Start a journey to change your health

I help people who has lost in the life cycle to take the control of their life back and start doing things to make their dream.

Have insights and inspiration into who you are

I help people who has lost in the life cycle to take the control of their life back and start doing things to make their dream.

Upgrade your life and your life balance

I help people who has lost in the life cycle to take the control of their life back and start doing things to make their dream.

shape
shape

shape