+421 907 09 09 11
zora@zora.sk

Charakteristika víkendových a týždenných pobytov:

Každý takýto pobyt je určený pre tých, ktorí nemajú čas na pravidelné športovanie a správnu životosprávu. Je tak pre mužov ako aj pre ženy a deti, bez ohľadu na fyzickú kondíciu či váhovú kategóriu Program víkendu je zostavený tak, aby všetci účastníci mohli obsahovo náročný rozvrh absolvovať v pohode, bez stresu a s prínosom pre svoje duševné a telesné zdravie.

Obsah:

Počas pobytu majú účastníci majú možnosť vyskúšať si viac druhov cvičení ako cvičenie EFEKT, tvárovú a očnú gymnastiku, latino tance  alebo  jogu. Oddýchnuť si môžu pri saunovaní,  masážach, ako aj pri ošetrení pleti kozmetičkou. Ďalej si môžu rozšíriť vedomosti na krátkych poučných prednáškach o zdravom životnom štýle. Na pobavenie máme motivačné hry spojené s posilňovaním pamäte ako aj spoločné večery spojené s hudbou.

Bodkou za víkendom býva odovzdávanie diplomov a spoločné vyplnenie ankiet.

Prostredie:

Zásadou je tráviť pobyt v krásnom čistom prostredí s perfektnými službami a gastronómiou. Využívame Vysoké Tatry u nás ale aj v Poľsku a na týždenné pobyty chodievame do Chorvátska.

Výsledok:

Výsledkom pobytu je predovšetkým úľava od každodenných povinností, odbúranie malých zdravotných problémov ako aj pár kíl, získanie fyzickej a psychickej rovnováhy, načerpanie obrovského množstva pozitívnej energie, a skvelý pocit že človek urobil niečo dobré pre seba.