Barion Pixel
+421 907 09 09 11
zora@zora.sk

Charakteristika víkendových a týždenných pobytov:

Každý takýto pobyt je určený pre tých, ktorí nemajú čas na pravidelné športovanie a správnu životosprávu. Je tak pre mužov ako aj pre ženy a deti, bez ohľadu na fyzickú kondíciu či váhovú kategóriu Program víkendu je zostavený tak, aby všetci účastníci mohli obsahovo náročný rozvrh absolvovať v pohode, bez stresu a s prínosom pre svoje duševné a telesné zdravie.

Obsah:

Počas pobytu majú účastníci majú možnosť vyskúšať si viac druhov cvičení ako cvičenie EFEKT, tvárovú a očnú gymnastiku, latino tance  alebo  jogu. Oddýchnuť si môžu pri saunovaní,  masážach, ako aj pri ošetrení pleti kozmetičkou. Ďalej si môžu rozšíriť vedomosti na krátkych poučných prednáškach o zdravom životnom štýle. Na pobavenie máme motivačné hry spojené s posilňovaním pamäte ako aj spoločné večery spojené s hudbou.

Bodkou za víkendom býva odovzdávanie diplomov a spoločné vyplnenie ankiet.

Prostredie:

Zásadou je tráviť pobyt v krásnom čistom prostredí s perfektnými službami a gastronómiou. Využívame Vysoké Tatry u nás ale aj v Poľsku a na týždenné pobyty chodievame do Chorvátska.

Výsledok:

Výsledkom pobytu je predovšetkým úľava od každodenných povinností, odbúranie malých zdravotných problémov ako aj pár kíl, získanie fyzickej a psychickej rovnováhy, načerpanie obrovského množstva pozitívnej energie, a skvelý pocit že človek urobil niečo dobré pre seba.

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Napíšte mi na email zora@zora.sk celé svoje meno a tak isto aj ďalšie mená, kto s vami ide.
Nestačí napísať kamarátka. Potrebujem tak isto emailové adresy na tých , čo pôjdu s vami.
Upresnite počet, 2,3 alebo 4 osoby. 
Môžete už vopred zaplatiť poplatok 240 eur na účet : IBAN: SK 32 8330 0000 0025 0134 7829  FIO banka 
Najneskôr však do 10 februára.

Ďakujem za pochopenie a veľmi sa teším ako si užijeme.

ŠPORTOVO RELAXAČNÝ POBYT TATRANSKÁ BIALKA ****Hotel BANIA

24.3. – 26.3. 2023

Konečne sa po troch rokoch vraciame do najväčšieho hotelového komplexu s exkluzívnym WELLNESS & SPA rezortom a najbohatšími švédskymi stolmi aké si viete predstaviť.

Hotel je vynovený, prístavba pozostáva s ďalších 1000 lôžok s krásnymi izbami v goralskom štýle s veľkými komfortnými posteľami. Štýlový masívny nábytok z bukového dreva dotvára neopakovateľnú atmosféru luxusnej rezidencie. Hotel má vlastné parkoviská. Priamo za hotelom sú lyžiarske zjazdovky. Mladý a ochotný personál vie poradiť a usmerniť každého v tomto obrovskom komplexe. Je možnosť objednať si animátorku pre vaše deti , pokiaľ si budete užívať pobyt. 

ŠVÉDSKE STOLY

Dve veľké jedálne ponúkajú skutočný gurmánsky zážitok – pastvu nie len pre zrakové, ale aj chuťové poháriky. Klasické , vegánske a bezlepkové pochúťky ocení každý. Vlastná pekáreň rôzneho pečiva a zákuskov, domáce zabíjačkové dobroty, špeciálne príprava mäsa spôsobom souse vide, šalátový bar, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, miestne polievky a iné rôzne dobroty vás doslova vystrelia do výšok blahobytu.

WELLNESS & SPA

Súčasťou hotela je najväčší wellnessový komplex v strednej Európe. Od fínskej, parnej, soľnej, až po chlebovú saunu, ďalej vírivky, bazény, vodopády, magnetické vlny, šmýkačky a tobogány nie len vo vnútri ale aj vonku s výhľadom na Tatry.  Toto všetko okorení pravidelne sa opakujúca atrakciu  mladých tanečníkov s uterákmi v ruke. Zažite na pár minút ohnivú tanečnú šou, ktorá okrem umeleckého zážitku ponúka liečivé účinky  na celý organizmus. 

Okrem toho sa na prízemí hotela nachádza ďalší saunový komplex s bazénmi, studňou a romantickou oddychovou miestnosťou pre tých, ktorí chcú mať väčšie súkromie.

Vstup je neobmedzený.

ŽIVÉ KONCERTY

Sú súčasťou hotela každý piatok a sobotu večer v štýlovom drevenom altánku priamo v hoteli.

KAVIARNE, REŠTAURÁCIE, BARY

Nová romantická kaviareň s výhľadom na Tatry je na 4. poschodí, lobby bar a  Goralská a Talianska reštaurácia na prízemí , disko bar v podzemí.

PRE DETI

Detský kútik pre menšie deti a pre väčšie je pripravená herná zóna s 3D atrakciami, ako aj kino sála. 

Tieto služby sú platené a nie sú zahrnuté v cene fit pobytu.

CVIČENIE

  • Cvičenie EFEKT
  • tvárová a očná gymnastika
  • motivačné pohybové hry na zvýšenie emócie
  • tanec

TRHY

Len 15 minút od hotela je tržnica NOVÝ TARG s miestnymi špecialitami ale aj luxusnými butikmi s dobrými cenami.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Na pobyte sa o vás postará Renátka zo salónu Woman, kde si u nej môžete objednať tvárovú masáž a farbenie obočia a rias so zľavou.

V hoteli si môžete objednať rôzne typy masáží za poplatok.

V cene len 240 eur je zahrnuté:

  • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe( prístelka možná)
  • Raňajky a večere vo forme bohatých švédskych stolov
  • Cvičenie
  • Neobmedzený vstup do WELLNESS & SPA komplexu
  • Neobmedzený vstup do hotelovej relax zóny a sauny

DOPRAVA

Individuálna, hotel je len 20 km od Poľských hraníc. 

Je možné sa dohodnúť s tými , kto má auto a pôjde sám, tak s náklady na dopravu rozdelia.

UPOZORNENIE

Keďže hotel býva celoročne vyťažený a s Poliakmi sa ťažšie jedná, nahlasujte sa naozaj len tí, ktorí máte seriózny záujem. Počet, ktorý nahlásim vopred sa už nebude môcť zmeniť. Preto sa prihláste už teraz s tým, že na pobyt určite chcete ísť.