Barion Pixel
+421 907 09 09 11
zora@zora.sk
Zora Ochodnická

Reštart metabolizmu

Zbavte sa nadváhy, uvoľneného svalstva, či celulitídy za pomerne krátky čas. Ak chcete svojmu telu prinavrátiť jeho pôvodnú silu, energiu a vzhľad, je tu niečo, čo vás posunie do úplne novej úrovne.

výsledky

Úspešné premeny

PRED

PO

5/5

Ešte raz sa Vám chcem pani Zora poďakovať, že ste ma naučili, ako naštartovať svoje telo, a aj keď človek nie vždy v živote má všetko tak, ako by chcel, teraz už viem, ako sa dá vrátiť tam, kde to chcem ja. Ste veľmi vzácny človek, lebo viete motivovať a mne ste veľmi pomohla…

Zuzana Č.

PRED

PO

5/5

S programom podľa Zory som schudla 12 kíl a z brucha zhodila 17 cm. Mám viac energie, ľahšie sa mi chodí po schodoch. Dennodenné len 15 minútové cvičenie doma ma už ráno naštartuje tak, že deň je hneď krajší a ľahší. Jedálniček je upravený aj pre veľmi zaneprázdnených ľudí a čo je najhlavnejšie, nikdy nie som hladná…

Mariana K.

REŠTART METABOLIZMU

Vitajte!

Ak túžite po energetickejšom a šťastnejšom živote, ste na správnom mieste. Ak si prajete stať sa pánom svojho tela, ktoré vám viac nebude porúčať poďte so mnou absolvovať úžasnú a dobrodružnú cestu za skutočnou premenou.

Konečný výsledok záleží od Vás a od Vašej vôle niečo so sebou urobiť. V mojej praxi to doteraz zvládol každý, kto chcel. Výhodou programu je aj to, že nemusíte kupovať špeciálnu stravu a nepoužívajú sa tu žiadne chemické, či potravinárske doplnky na chudnutie.

Je vhodný pre každú vekovú kategóriu.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Celým programom Vás budem sprevádzať a mať Vás pod dohľadom. Mojim dohľadom sa myslí osobný kontakt a v prípade že ste z iného mesta alebo zo zahraničia, tak formou ktorú si zvolíte, väčšinou mailom, či mobilom.

restart
MOJE MOTTO

"Telo je váš sluha a nie váš pán!"

Volám sa Zora Ochodnická, prekročila som už 55 rokov, pochádzam z Košíc a som osobná motivačná trénerka a poradkyňa s dlhoročnou praxou v oblasti zdravej výživy, zušľachťovania a udržiavania zdravého a funkčného tela a energie. Spolupracovala som so známymi osobnosťami, medzi inými s hercami, spevákmi, politikmi, úspešnými podnikateľmi a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Pomohla som viac ako 3000 ľuďom schudnúť a prinavrátiť im tak ich fyzickú a psychickú rovnováhu.

Som autorkou cvičenia EFEKT, ktoré bolo spolu s technológiou reštart metabolizmu úspešne vysielané v reality šou SUPER TELO v Slovenskej televízii. Mám klientov v Čechách, Španielsku, Rakúsku, Rusku, Litve, Južnej Afrike , Izraeli, Nemecku, no hlavne na Slovensku.

Pôsobila som v médiách ako v Slovenskej televízii, televízii JOJ, káblovej televízii Kabel Plus a TV NAŠA , ako aj v Rock FM Rádiu, či KIKS rádiu, kde som moderovala vlastné relácie a talk-show. Účinkovala som aj v reality šou SuperTelo, ktoré bolo zamerané na chudnutie. Pravidelne prispievam svojimi rubrikami o zdravom životnom štýle do týždenníka Slovenka ako aj v jeho internetovej podobe na Ženskom webe.

MÔJ PRÍBEH

Aj keď cvičím celý svoj život, v roku 2015 som musela prestať kvôli trom vysunutým platničkám. Prognózy lekárov boli desivé. Napriek tomu som ich odmietla a dala sa dokopy sama vlastným cvičením. Natočila som motivačné video, vďaka ktorému ma nominovali do súťaže, kde som aj vyhrala ako FIT LEADER roka 2017. Napriek môjmu zrelému veku sa vďaka princípom, ktoré som zozbierala dokopy, nielen cítim, ale aj vyzerám mladšie. Mám dve krásne dospelé deti, ktorým som veľkým príkladom.

príbeh

Moja technológia sa skladá z dvoch častí, cvičebnej a z úpravy životného štýlu bez hladovania a nezmyselných diét. Je zostavená s presných údajov, ktorej predchádza vyplnenie osobného dotazníka s otázkami.

V cvičebnej zostave ide o presne cielené cviky na problematické časti tela klienta s určitým počtom a časom cvičenia podľa potreby. Ide o špeciálne vyvinuté cviky, ktoré s úspechom používam už viac 20 rokov. Tieto špeciálne cviky pracujú do hĺbky svalstva,  spevňujú ho za pomerne krátky čas a taktiež majú spaľovací efekt. Niektoré z nich sa objavujú na mojom DVD.  Ale presný postup a počet opakovaní zabezpečuje maximálny a rýchlo viditeľný efekt, ktorý maximálne spolupracuje s nasledujúcou úpravou stravy.

ČO OČAKÁVAŤ

Touto úpravou životného štýlu pod mojim dohľadom, sa v tele spúšťa mechanizmus, ktorého jedinou funkciou je rýchle spaľovanie prebytočného tuku bez zdravotných rizík. Ak dodržíte presný postup, za pár týždňov môžete zhodiť 5 až 10 kíl bez ako aj desiatky centimetrov bez jojo efektu.

výsledky
272047140_1811706312553525_6340565477629290202_n

Cviky sú znázornené na fotografiách s presným popisom na domáce použitie. V druhej časti zostavy je špeciálna a presná úprava stravy, nie však hladovanie. Je doplnená účinnou prečisťovacou technológiou organizmu a zrýchlením spaľovania bez zdravotných rizík. Výhodou je, že nepočítate ani kalórie ani gramy jedál, jete dosť tak, aby vaše telo vydržalo po celý deň a v noci správne oddychovalo.

Dodržanie takejto zostavy napomáha nielen k zlepšeniu fyzickej kondície, ale odstraňuje aj niektoré zdravotné problémy (ako napr. bolesti hlavy, žalúdka, krčnej chrbtice, krížov, závislosť na sladkom, či iných návykových látok a iné). Mizne únava a načerpá sa ohromné množstvo novej energie. Zlepšuje sa krvný tlak a cholesterol. To sú všetko výsledky, ktoré sme doteraz dosiahli s mojimi klientmi. Negatívne vedľajšie účinky zatiaľ neboli zaznamenané. Hlavným účelom zostavy je však konečný výsledok na želanie klienta, nech už ide o nadváhu či iný fyzický problém.

V ojedinelých prípadoch je potrebná predbežná konzultácia s vašim lekárom, o ktorej vopred informujem.

shape
OBSAH

Osobná zostava obsahuje

popis technológie, ktorá ostáva klientovi nastálo

brožúra cvikov na domáce použitie

osobný jedálniček

pár receptov

a moje vedenie

shape
shape
shape
shape
KONTAKTUJTE MA

Odstráňte to,
čo vás najviac trápi

Napíšte mi a pošlem vám dotazník s otázkami pre vytvorenie osobného programu. Po jeho obdržaní vám do troch pracovných dní zašlem vašu osobnú zostavu v elektronickej forme.